Kişi Yarışma Puan
1. Tsogbadrakh SAİKHANBAYAR ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 300
2. Jonas VON ESSEN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 259
3. Johannes MALLOW ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 246
4. Purevjav ERDENESAİKHAN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 232
5. Ariunsanaa BAYARDALAİ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 188
6. Christian SCHÄFER ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 157
7. Alex MULLEN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 122
8. Tsetsegzul ZORİGTBAATAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 118
9. Enkhjin TUMUR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 100
10. Namuundari NEGİ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 96
11. Enkhmunkh ERDENEBATKHAAN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 92
12. Ganbayar BAT-ULZII ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 88
13. Ömer Faruk DOĞRU TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 84
13. Khangal BATTUR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 84
14. Boris KONRAD ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 80
15. Corinna DRASCHL ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 74
15. Melanie HOELLEİN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 74
16. Bat-ERDENE TSOGOO TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 72
16. Efe Gökhan GÜRSU TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 72
17. Temuulen GANZORIG TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 68
18. Ben PRİDMORE ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 66
19. Lukas AMSÜSS ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 62
20. Ünal ŞİRVANCI TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 54
21. Shohruh RAHMANOV ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 52
22. Andi BELL ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 44
22. Shijir-erdene BAT-ENKH ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 44
23. Gökhan YUMURTACI TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 43
24. Eda TÜZÜN TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 40
25. Annalena FISCHER ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 39
25. Simon REİNHARD ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 39
26. Akjol SYERYEKHKHAAN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 34
27. Walid HENNI 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 33
28. Tamir MASHBAT ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 30
28. Hakım BELOUAD 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 30
29. Gencercan ADIGÜZEL TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 26
30. Metin Tarık KİKİ TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 25
30. Atisha JAİN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 25
31. Nelson DELLİS ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 24
32. İlayda ESER TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 23
33. Matteo SALVO ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 22
33. Ayşenur ASLAN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 22
33. Namuuntuul BAT-ERDENE TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 22
34. Cafer Can GÜNERİ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 20
34. Açelya ÖZÇELİK TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 20
34. Mehmet Baran ANIL ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 20
34. Serhat ŞENTÜRK TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 20
34. Lahcen OULHADJ 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 20
34. Yunus Emre KARAHAN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 20
35. Seçkin ALTINEL TÜRKİYE 6. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2012) 18
35. Gülsu GÜLDOĞAN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 18
35. Burak BİLGİN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 18
35. Mücahit AKÖZ TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 18
36. Bedirhan AYYILDIZ TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 17
36. Zülal ÖZDEMİR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 17
37. Melahat KARAKİRAZ TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 16
37. Duru ATEŞ TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 16
37. Myagmarsuren MİİGAA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 16
38. Rukiye Eyaz ÇAL TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 14
38. Zeynep Gamze TOPAY TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 14
38. Khatanbaatar KHANDSUREN TÜRKİYE 6. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2012) 14
39. Ege Can MERİÇ TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 12
39. Özlem ŞERİFOĞULLARI TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 12
39. Anar BİNDERYA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 12
39. Selim AYDIN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 12
40. Ayhan BULGAN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 10
40. Berya KOÇ TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 10
40. Ayşe ŞİMŞEK TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 10
40. Taha Can KARAMAN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 10
41. Seren AYYILDIZ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 9
41. Leyla ÇAL TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 9
41. Yusnier VİERA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 9
42. Taras BULYGA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 8
42. Rabiya Nur ÇELİK TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 8
42. Chavi JAİN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 8
42. Irmak KURŞUN TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 8
42. Cemre Su YAĞCI TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 8
42. Kutay TAŞÇI TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 8
42. Neslihan Nur DOĞAN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 8
42. Ahmet Barış VURAL TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 8
42. Ceren GÜRSOY TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 8
43. Tülay DEMİR TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 7
43. Pınar AKSOY TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 7
43. Sude AKSU TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 7
44. Ali Burak KÖKLÜ TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 6
44. Abdülmuttalip AKIN TÜRKİYE 6. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2012) 6
44. Lakshitha THASMA 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 6
44. Mehmet ALTUNPINAR TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 6
44. Anumeha JAIN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 6
44. Pınar GÜLCAN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 6
44. Tuğba ÖZTEL TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 6
45. Özgür Barış TAZEGÜL 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 5
46. Mehmet Emre GÜNGÖR TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 4
46. Eren ERTÜRK TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 4
46. Can Atay ÖRKEN 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 4
46. Djamila TURKİ 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 4
46. Umut Berk YÜKSEK TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 4
46. Ceren TANRIVERDİ TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 4
46. Hande ŞAVKLIYILDIZ TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 4
47. Buse GÜVEN TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 3
47. Sümeyra ERDOĞAN TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 3
47. Ayla ÖKÇELİK TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 3
47. Pınar ŞENDEMİR TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 3
48. Hüseyin SOYSALDI TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 2
48. Alp TAŞKIN 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 2
48. Christopher T.  BEEG ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 2
48. Ayşe CEYLAN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 2
48. Hamza AYDIN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 2
48. Mehmet Emin AVCU TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 2
48. Ceylin SAVAŞ TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 2
48. Serkan ERDOĞAN TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 2
48. Gül Nida DOĞAN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 2
48. Samet Berkay BAYRAKTAR TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 2
48. Djihane HENNI 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 2
49. Göktuğ Yağız UYSAL TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 1
49. Erdem ERTÜRK TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 1
49. Dicle ÇAĞLAR TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 1
49. Belgin YURDUSEVDİ TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 1
49. Aleyna ÇETİN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 1
50. İrem GÜRDAL TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 0
50. Ceren İrem KOÇ TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 0
50. Abdurrahman CIRIK TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 0
50. Tevfikhan PARLAK TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 0
50. Melisa Buse BAYRAM TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 0
50. Yiğit Efe OKTAR 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 0
50. Harshiv SHAH 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 0
50. Shourya Mohit MAHESHWARI TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 0
50. Emre ÇALIT TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 0
50. Ömer Yiğit AĞMA TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 0
50. Çağla ÖZER TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 0
50. Jay Baldiya JAİN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 0