Kişi Yarışma Puan
1. Nelson DELLİS ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 198
2. Alex MULLEN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 167
3. Simon REİNHARD ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 151
4. Enkhmunkh ERDENEBATKHAAN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 130
5. Jonas VON ESSEN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 127
6. Corinna DRASCHL ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 109
7. Tsetsegzul ZORİGTBAATAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 105
8. Boris KONRAD ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 99
9. Andi BELL ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 98
10. Johnny BRİONES ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 95
10. Namuuntuul BAT-ERDENE TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 95
11. Melanie HOELLEİN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 94
12. Brad Zupp ZUPP ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 93
12. Rukiye Eyaz ÇAL TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 93
13. Namuundari NEGİ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 91
14. Christian SCHÄFER ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 88
14. Chavi JAİN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 88
14. Annalena SCHÄFER ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 88
15. Bat-ERDENE TSOGOO TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 87
16. Zülal ÖZDEMİR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 85
17. Berfin ANIL 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 84
18. Ömer Faruk DOĞRU TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 83
19. Eda TÜZÜN 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 81
19. Emrah TATAR TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 81
20. Shohruh RAHMANOV ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 80
20. Pınar GÜLCAN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 80
21. Johannes MALLOW ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 79
22. Mehmet Baran ANIL ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 78
23. İlayda ESER TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 76
24. Rohit PAWAR 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 75
24. Abdullah ŞAHİN TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 75
24. Mücahit AKÖZ TÜRKİYE 3. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2009) 75
25. Khatanbaatar KHANDSUREN TÜRKİYE 3. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2009) 72
26. Christopher T.  BEEG ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 69
26. Gökhan YUMURTACI TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 69
27. Yusnier VİERA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 68
28. Luis Angel ECHEVERRİA ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 67
28. Akshita Shailesh SHAH ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 67
29. Özlem ŞERİFOĞULLARI TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 66
29. Efe Gökhan GÜRSU TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 66
29. Matteo SALVO ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 66
30. Lahcen OULHADJ 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 64
31. Temuulen GANZORIG TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 62
32. Cafer Can GÜNERİ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 61
32. Tsogbadrakh SAİKHANBAYAR ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 61
33. Ergin GENÇTÜRK TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 60
33. Başak ÜNVER TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 60
33. Ali KARAKOYUN TÜRKİYE 5. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2011) 60
34. Ayşenur ASLAN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 59
34. Serhat ŞENTÜRK TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 59
35. Taras BULYGA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 58
35. Dhruv SHAH ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 58
35. Taha Can KARAMAN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 58
35. Engin ARTUT TÜRKİYE 6. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2012) 58
36. Jay Baldiya JAİN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 55
37. Ben PRİDMORE ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 54
37. Nodas BOUKOVALAS ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 54
37. Şenay DOKUMACI TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 54
38. Jiya MANİAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 53
39. Leyla ÇAL TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 51
39. Çetin DENİZ TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 51
39. Harshi BHAVSAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 51
40. John Louis PAPPIS ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 50
40. Annalena FISCHER ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 50
40. Servet ÖZKURT TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 50
40. Seçkin ALTINEL TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 50
41. Dhyana PATEL ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 47
41. Mahaveer Kumar JAİN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 47
41. Dinçer ÖZDEMİR TÜRKİYE 3. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2009) 47
42. Aycan ÖZDEMİR TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 46
42. Dila Yağmur YETER TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 46
42. Ahmet Barış VURAL ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 46
43. Orkhan IBADOV 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 45
43. Samira KİBRİT 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 45
44. Soner POLAT TÜRKİYE 3. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2009) 44
44. Irmak KURŞUN TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 44
44. Fatma Lamia SARIPINARLI TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 44
44. Myagmarsuren MİİGAA TÜRKİYE 6. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2012) 44
45. Barış CANATAN TÜRKİYE 2. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2008) 43
45. Pınar ŞENDEMİR TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 43
45. Yunus Emre KARAHAN TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 43
45. Gunther KARSTEN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 43
45. Anujin İrem BAYAR 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 43
45. Barış ERGÜN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 43
45. Luke MİLLER ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 43
46. Pınar AKSOY TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 42
46. Djamila TURKİ 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 42
46. Reyyan TEKİN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 42
47. Havva Gül ATAY ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 41
48. Hakım BELOUAD 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 40
48. Durmuş Tarık TATLI TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 40
48. Asya AKSUNGUR 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 40
49. Alara KAYA TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 38
49. Demet ÇALLI TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 38
49. Maitri MANİAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 38
50. Elvan AKGÜN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 37
51. Gülsu GÜLDOĞAN TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 36
52. Cemile Ceyda POTUR TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 35
52. Zehra DENİZ TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 35
52. Tuana SONGÜR TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 35
52. Walid HENNI 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 35
53. Disha AGARWAL ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 34
54. Seren AYYILDIZ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 33
54. Maaz Moosa SHEİKH 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 33
54. Lukas AMSÜSS ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 33
55. Henıl Pranavbhaı BHAVSAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 32
56. Kaan DENİZ TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 31
56. İslam KILIÇ TÜRKİYE 3. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2009) 31
56. Ebru SEZER TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 31
56. Arun MANGAL ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 31
56. Beril DÜNDAR TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 31
56. Gencercan ADIGÜZEL TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 31
56. Hakan ALTINSOY TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 31
56. Priyal PATİL 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 31
57. Sümeyye Nur ÇAKIR TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 29
57. Shashank JAİN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 29
57. Alp TAŞKIN 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 29
57. Belgin YURDUSEVDİ TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 29
58. Duru ATEŞ TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 28
58. Atisha JAİN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 28
58. Bat-erdene BATSUKH ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 28
58. Yash DIMAL DESAI ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 28
58. Samet Berkay BAYRAKTAR TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 28
58. Anumeha JAIN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 28
59. Davut TIKIZ TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 25
60. Tuğba ÖZTEL TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 24
60. Ayşenur TAŞI TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 24
61. Maıtrı BHANUSHALI ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 23
61. Arundhati Jaywant PATADE 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 23
62. Furkan ALBAYRAK ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 22
62. Muhammed Serdar POLAT TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 22
62. Kazuko MİYAZAKİ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 22
62. Yunus Emre TALU TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 22
63. Rukiye KOÇ TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 21
63. Yahya YEŞİLYURT TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 21
64. Berk SALCAN 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 20
65. Gökçe Alp EMRE ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 19
65. Ayush MUKESH JAIN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 19
66. Gargee Satyen JOSHİ 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 18
66. Hamza Sefa KOÇ TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 18
67. Şevval ŞAY TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 17
68. Berkay ÇETİN 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 16
68. Safa Emre ŞEN TÜRKİYE 3. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2009) 16
69. Granth Rakesh THAKKAR ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 15
69. Cahit ŞİMŞEK TÜRKİYE 2. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2008) 15
69. Ceren GÜRSOY TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 15
70. Sümeyra ERDOĞAN TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 14
70. Mustafa Cumhur KAFES TÜRKİYE 2. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2008) 14
70. Nisan AYDAŞ TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 14
70. Naman CHANDAK 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 14
70. Yash Kamal Kumar JAİN TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 14
70. Çağla ÖZER TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 14
71. Berya KOÇ TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 13
71. Ömer Faruk TÜZÜN TÜRKİYE 4. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2010) 13
71. Mehmet Necat SAVUT TÜRKİYE 10. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2016) 13
71. Parth PATEL 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 13
72. Dhruv Nitin PANCHAL 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 12
72. Zeynep Nisan KULUNYAR 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 12
72. Sude İŞGÜZAR 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 12
72. Ayşe Sahara KİBRİT 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 12
73. Sanika AJABE 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 11
74. Mirşahin ALİZADE 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 10
75. Nandini Sanjay LOYA 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 9
76. Arzu ALVER TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 8
76. Emre ÇALIT TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 8
77. İsmail GÜLDÜREN TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 6
77. Dihle Erva ENSARİ 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 6
78. Naofumi OGASAWARA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 4
79. Saee Amit  NİMDEO 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 3
79. Ayşe ŞİMŞEK TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 3
80. Djihane HENNI 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 1
81. Batuhan Ulaş ULUSİNAN TÜRKİYE 4. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2010) 0