Kişi Yarışma Puan Süre
1. Mayank MUKESH JAIN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 1397,696 00:03:51,81
2. Aaryan Nitin  SHUKLA 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 1228,436 00:04:23,75
3. Selçuk Soner AKGÜL TÜRKİYE 3. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2009) 708,4445 00:07:37,34
4. Maıtrı BHANUSHALI ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 585,9905 00:09:12,91
5. Harshi BHAVSAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 486,5815 00:11:05,87
6. Nodas BOUKOVALAS ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 372,5894 00:14:29,59
7. Açelya ÖZÇELİK TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 352 00:06:29,22
8. Maitri BHANUSHALİ 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 352 00:08:58,83
9. Ayush MUKESH JAIN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 352 00:09:16,91
10. Maitri MANİAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 352 00:12:50,72
11. Alberto COTO GARCIA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 352 00:14:43,84
12. Gunıshka JAIN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 345 00:05:47,36
13. Naofumi OGASAWARA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 345 00:10:32,89
14. Rhea Sandeep SHAH ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 339 00:03:33,67
15. Dhruv SHAH ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 339 00:07:36,81
16. Harshiv SHAH 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 339 00:12:35,62
17. Jiya MANİAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 334 00:08:24,52
18. Leif CARLSSON ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 334 00:09:10,41
19. Khneısser ISSAM ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 329 00:15:00,00
20. Georgi GEORGİEV ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 324 00:04:38,93
21. Rathang JOSHİ 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 318 00:08:46,56
22. Wouter DE LANGE ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 318 00:15:00,00
23. Shashank JAİN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 315 00:01:43,13
24. Parashkumar SHAH ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 313 00:03:09,31
25. Robert FOUNTAİN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 313 00:11:29,94
26. Granth Rakesh THAKKAR ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 310 00:03:36,70
27. Jayadithya Avinash  SHETTY 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 310 00:15:00,00
28. Freddis REYES HERNÀNDEZ ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 308 00:07:35,88
29. Daniel TİMMS ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 307 00:14:39,73
30. Yash DIMAL DESAI ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 303 00:07:53,94
31. Gencercan ADIGÜZEL TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 295 00:11:58,45
32. Mohit Nitin GAIKWAD ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 294 00:09:03,73
33. Dhyana PATEL ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 292 00:08:23,10
34. Alain BASTIAN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 292 00:09:14,17
35. Jan VAN KONINGSVELD ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 292 00:12:17,95
36. Jorge Arturo MENDOZA HUERTAS ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 285 00:14:55,58
37. Sanika AJABE 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 278 00:13:35,62
38. Rüdiger GAMM ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 272 00:14:16,41
39. Henıl Pranavbhaı BHAVSAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 263 00:15:00,00
40. Akshita Shailesh SHAH ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 262 00:06:37,62
41. John Louis PAPPIS ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 259 00:15:00,00
42. Çiğdem ÇALIK TÜRKİYE 5. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2011) 254 00:15:00,00
43. Samruddhi Santosh  SHEWALE 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 237 00:15:00,00
44. Yusnier VİERA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 229 00:14:38,73
45. Arundhati Jaywant PATADE 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 226 00:13:34,41
46. Neslihan Nur DOĞAN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 202 00:15:00,00
47. Parth PATEL 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 201 00:15:00,00
47. Naman CHANDAK 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 201 00:15:00,00
48. Mehmet Emre GÜNGÖR TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 198 00:15:00,00
49. Dirk EWERS ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 197 00:14:37,81
50. Christopher T.  BEEG ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 193 00:14:56,53
51. Tina BAUER ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 193 00:15:00,00
52. Jorge AMİGO SALVATELLA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 191 00:15:00,00
53. Divesh SHAH ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 186 00:15:00,00
54. Umut Berk YÜKSEK TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 184 00:15:00,00
55. Rohit PAWAR 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 183 00:15:00,00
56. Yash Kamal Kumar JAİN ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 174 00:15:00,00
57. Georgi DIMITROV ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 170 00:14:53,78
58. Manav SHAH 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 165 00:15:00,00
59. Silke BETTEN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 154 00:15:00,00
60. Pınar AKSOY TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 149 00:14:44,55
61. Halil Uğur ADIGÜZEL TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 139 00:15:00,00
62. Zeynep Gamze TOPAY TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 138 00:14:59,27
63. Burak BİLGİN TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 135 00:15:00,00
64. Yesha Tejas SHAH 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 130 00:15:00,00
65. Atharv Singh RATHOUR 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 127 00:15:00,00
66. Mehmet ALTUNPINAR TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 125 00:15:00,00
67. Beril DÜNDAR TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 124 00:14:12,62
68. Arun MANGAL ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 123 00:15:00,00
69. Seçkin ALTINEL TÜRKİYE 5. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2011) 121 00:15:00,00
70. Tanushree JAGTAP 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 114 00:15:00,00
71. Ceren DEMİR TÜRKİYE 5. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2011) 108 00:15:00,00
72. Valentin BARRAUD ULUSLARARASI MEMORIAD - 2008 107 00:15:00,00
73. Bedirhan AYYILDIZ TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 103 00:15:00,00
74. Gülsu GÜLDOĞAN TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 101 00:15:00,00
75. Cemile Ceyda POTUR TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 98 00:15:00,00
76. Johannes ZHOU ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 91 00:15:00,00
77. Muhammed Serdar POLAT TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 89 00:15:00,00
78. Nisarg  GHULE 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 88 00:15:00,00
79. Servet ÖZKURT TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 86 00:15:00,00
80. Tülay DEMİR TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 82 00:15:00,00
81. Priyal PATİL 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 80 00:15:00,00
82. Vedant BAMUGADE 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 78 00:15:00,00
83. Hakan GÜRBAŞLAR TÜRKİYE 2. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2008) 77 00:15:00,00
84. İlem KARACA ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 62 00:06:39,02
85. Harshika Vimal JAİN 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 62 00:15:00,00
86. Alara KAYA TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 61 00:15:00,00
87. Rohini  SHİRADKAR 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 60 00:10:34,34
88. İrem GÜRDAL TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 59 00:15:00,00
89. Dila Yağmur YETER TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 57 00:15:00,00
90. Iskhak ZHOLDOSHBEKOV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 53 00:06:32,81
91. Kazuko MİYAZAKİ ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 53 00:15:00,00
91. Sude AKSU TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 53 00:15:00,00
92. Enes Malik TÜZÜN ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 46 00:15:00,00
92. Kutay TAŞÇI TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 46 00:15:00,00
93. Alibek TURSUNBEKOV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 40 00:09:50,45
94. Tariel ARSTANBEKOV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 36 00:12:45,69
95. Soner POLAT TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 34 00:15:00,00
96. Melahat KARAKİRAZ TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 32 00:15:00,00
97. Woon Chieng WONG ULUSLARARASI MEMORIAD - 2012 30 00:06:36,70
98. Yusuf ÖZER TÜRKİYE 5. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2011) 30 00:08:06,53
99. Ayla ÖKÇELİK ALTUNPINAR ULUSLARARASI MEMORIAD LAS VEGAS-2016 27 00:15:00,00
100. Durmuş Tarık TATLI TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 25 00:15:00,00
101. Gökhan YUMURTACI TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 24 00:14:27,36
102. Ayla ÖKÇELİK TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 24 00:15:00,00
102. Aidana NURBEKOVA 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 24 00:15:00,00
103. Emre SANIR TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 22 00:15:00,00
104. Eren ERTÜRK TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 21 00:06:29,98
105. Hamza AYDIN TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 21 00:15:00,00
106. Cemre Su YAĞCI TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 20 00:10:29,80
107. Mehmet KELEPÇE TÜRKİYE 2. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2008) 20 00:15:00,00
107. Shasha Tanvee  Nidar 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 20 00:15:00,00
108. Himesh Kanaiyalal KATARMAL 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 18 00:09:49,02
109. Avtandil ARSTANBEKOV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 16 00:08:55,47
110. Canan ÖZALANYALI TÜRKİYE 6. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2012) 16 00:15:00,00
111. Alihan KOSHOEV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 15 00:05:47,92
112. Mehmet Emin AVCU TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 15 00:15:00,00
113. Akzhol KAMİLOV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 13 00:01:19,98
114. Sinem ÖZDEMİR TÜRKİYE 1. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2007) 13 00:15:00,00
114. Ceren TANRIVERDİ TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 13 00:15:00,00
115. Baiel RAKHYMBEKOV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 10 00:04:15,75
116. Syimyk KAMİLOV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 10 00:06:09,52
117. Pınar ŞENDEMİR TÜRKİYE 9. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2015) 10 00:10:00,28
118. Arlen SYDYGALİEV 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 10 00:12:14,78
119. Ayşenur ASLAN 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 8 00:05:30,30
120. Ayşe ŞİMŞEK TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 8 00:08:27,50
121. Gökçe Alp EMRE 2017 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 7 00:01:54,59
122. Emre ÇALIT TÜRKİYE 8. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2014) 7 00:15:00,00
123. Erdem ERTÜRK TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 6 00:10:13,33
124. Dhruv Nitin PANCHAL 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 4 00:10:03,83
125. Jiya Dipeshkumar JAİN 2018 MEMORIAD TÜRKİYE OPEN HAFIZA ŞAMPİYONASI 2 00:10:16,92
126. Duru ATEŞ TÜRKİYE 7. HAFIZA ŞAMPİYONASI (MEMORIAD-2013) 0 00:04:29,45